• Bugün: Perşembe, Şubat 14, 2019

Acunn Ilıcalı Survivor 2019 yarışmacıları kimdir?

survivor-2019
Admin
Temmuz19/ 2017

Ali Acun Ilıcalı veya en bilindik adıyla Acun Ilıcalı; Türk sunucu, yapımcı ve girişimci. Acun Medya’nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

Survivor All Star 2019 yarışmacıları kimdir?

Survivor 2019’de bu sezon ünlüler ve gönüllüler takımında yer alan sporcular kıyasıya bir mücadelenin içine girecek. Peki Survivor 2019’un kadrosunda kimler yarışacak?Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “İleride, ne zaman yapacağımız belli olmaz. All star yapacağız. ‘Önümüzdeki sene All Star yap’ diye baskı var. Hızlar acayip derecede arttı. Performanslar olağanüstü boyutta. Her seferinde daha çok zevk alıyoruz. Performansı yüksek yarışmacıları biz de görmek istiyoruz, seyircimiz de görmek istiyor. Başka Survivor’larda yıldız olacak isimler, burada nefes nefese oyun bitiriyor.”, ifadelerini kullandı. İki sezon önce gerçekleşen ve büyük bir heyecana sahne olan Survivor All Star’ın galibi Turabi Çamkıran olmuştu.

Twitter’da anket başlattı

Acun Ilıcalı konseydeki açıklmalarının ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden bir anket başlattı. Ilıcalı takipçilerine, “Survivor’ın gelecek yılki konsepti unutulmaz yarışmacılar ile yeni bir All Star mı, yoksa yeni yarışmacılarla Ünlüler Gönüllüler mi olsun?”, diye sordu.

 • TURABİNİN EN BÜYÜK HAYRANI Cevap
  10 ay önce

  ÇOK HAKSIZLIK YAPIYORSUNUZ 2018 DE

 • TURABİNİN EN BÜYÜK HAYRANI Cevap
  10 ay önce

  TURABİ BEN SENİN EN BÜYÜK HAYRANINIM SEN SURVİVORUN EN GÜÇLÜ YARIŞMACISISIN EN İYİ SENSİN BULAFDA SANA GELSİN TURABİ

  EN GÜÇLÜ İNSANLAR GENELLİKLE YANLIZDIR

 • ali altay Cevap
  8 ay önce

  acun abi ünlüler ve gönüllüler olsun .ve de damla can survivor 2019’a katılsın bütün fanları bunu istiyor.ve de ben damla can’ı görmeyince ağlıyorum. bende damla can’ın fanıyım damla can’ı görmediğim zaman ağlıyorum.eğer acun abi damla can’a son defalık survivor 2019’a katılır mısın? benim adım ali altay son defalık survivor 2019’a katılsın bir daha survıvorlara katılmasın.siz söylerseniz daha iyi olur.

 • Zeliş Cevap
  5 ay önce

  Allstar olsun ve turabide olsun geçen sene turbonun hakıydı şapuyonluk ama olamadı bare bu sene olsun lütfeb

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>