• Bugün: Perşembe, Şubat 14, 2019

Almanların türk düşmanlığı

pkk fetö almanya
Admin
Haziran03/ 2017

Almanların Türk düşmanlığı neden bu kadar artı?

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Türkiye ile ilişkileri normalleştirme yollarını aradıklarını söyledi. Türkiye Cumhurbaşbakanı olan Recep Tayip Erdoğan’a küstahca en ağır şekilde alman medyasında yerden yere vuran, kecilere tecavüz eden bir Türk Cumhurbaşbakanı olarak nitelendiren, diktatör olarak algı yaratmak istenilen Almanya’da şimdide Türkiye’ye eknomik baskı yaratmak istiyor.

Pazartesi günü Türkiye’yi ziyaret etmesi beklenen Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel, Türkiye ziyareti öncesinde Rusya’daydı. St. Petersburg’daki Dünya Ekonomik Forumu’nun ardından Putin ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la bir araya gelen Gabriel, önemli açıklamalarda bulundu.

Putin ve Lavrov’la Ukrayna’daki krizi değerlendirdiklerini belirten Almanya Dışişleri Bakanı, Türkiye ile yaşanan İncirlik krizine ilişkin de konuştu.

Gabriel, “Türkiye ile ilişkileri normalleştirmenin yollarını arıyoruz. Ancak Alman parlamenterlerin İncirlik’i ziyaret etmesi bunda rol oynayacaktır. Yurtdışındaki Alman askerlerinin, parlamenterler tarafından ziyaret edilememesini kabul edemeyiz.” ifadelerini kullandı.

Türkiye ile ilişkilerde İncirlik dışında problemlerin de bulunduğunu belirten Gabriel, “Almanya-Türkiye ilişkilerinde gerilim yaratan birçok konu var. Bunlardan biri de Alman gazetecilerin tutuklanması. Diğer yandan, ekonomik ilişkilerin gelişmesi Türkiye’nin menfaatine olacaktır. Normalleşmeye giden adımlar için fırsatlar arıyoruz. Ziyaretimin sebebi de budur.” şeklinde konuştu.

Almanya bir PKK yuvası olmuştur, ve alman devleti alman polisiyle beraber Almanya’da PKK ve FETÖ terör örgütüne her şekilde destek vermektedir. Türkiye’de binlerce insanlarımızı katleden bu terör örgütleri, Almanya’da alman siyasetçilerden dostane bir tavır ile karşılanıyorlar.

Türkiye’ye 54 senedir kapısında bekleten AB, toplumun azınlık haklarını öne sürerek Türklerin çoğunluk haklarını yok etme projesinde adım adım ilerlemektedir. Birinci dünya savaşında 24 milyon metre kare toprak kaybetme nedenlerimiz olan en büyük faktörü Almanya’nın kendisidir, bugünlere bakarsak, Türklerin o zamanda Almanlara sahip çıkması büyük bir hataymış! Karga çünkü gözümüzü oymaya başladı.

Almanyayı yeniden inşa etmekte Türklerin çok emeği var ve teşekkür olarak şimdi Türkiye’nin düşmanlarını gizlice ücretsiz silahlandırıyorlar. Hatta bazı alman milletvekilleri PKK terör örgütünü doğrudan silahlandırmak istiyorlar.

Orta doğudaki hedeflerine ulaşmak için Türkleri ne aç bırakıp nede tam doyurmak için, hassas bir terazide ekonomi işini yürüten Almanya. Türkiye’yi kayıp etiği zaman, kuzey afrika ve orta doğudaki yeraltı toprak zenginliklerini oradaki yerel uşakları olan sahte ve iki yüzlü kralar ve diktatörler ile sömürmek için bir haydı zorlanacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>