• Bugün: Salı, Şubat 19, 2019

Almanya,Avusturya ve Hollandalı turist bile Türkiye’den vazgeçdi

  • 380
  • 380
  • 380
  • 380
  • 380
  • 380
Admin
Ocak27/ 2015

AKP’li bakanların önce Almanya ardından Avusturya ve Hollanda ile yaşadığı krizler, AKP’lilerin karşılığı olmayan tehditleriyle geçiştirilmeye çalışılıyor. Türkiye’ ye karşı ve Türklere karşı yapılan bu büyük ayıp Avrupada ayakların üstünde alkışlandı.

PKK terörörgütü Almanyada ve tüm Avrupada cırıt atarken ve PKK Mafiası illegal oluşumlarına göz yumulurken Almanya’nın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Dışişleri Bakanı Mevlit Çavuşoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın katılacağı toplantıları iptal etmesinin ardından, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan; “Sizin şu andaki uygulamalarınız geçmişteki Nazi uygulamalarından farklı değil, bunu böyle biliniz” demişti.

 

Erdoğan, Bağcılar’da yaptığı açılışta ise; “Sen istediğin kadar Dışişleri Bakanımızın uçağını kaldırma, bundan sonra senin uçakların bakalım Türkiye’ye nasıl gelecek?… Bunlar Nazi kalıntısı” dedi.

YAPTIRIM TEHDİDİ NE ANLAMA GELİYOR?

Öte yandan AKP safından yükselen yaptırım tehditlerinin ne anlama geldiği soru işareti olmayı sürdürüyor. Öyle ki Türkiye, yaptırımlar bir yana, geçtiğimiz 2 yıl boyunca yaşadığı terör eylemleri nedeniyle, bu ülkelerin vatandaşları nezdinde bir tatil tercihi olmaktan dahi neredeyse çıkmış durumda ve Türkiyeye karşı özelikle oluşturulan önyargı tam anlamıyla çok iğrenç bir noktaya geldi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>