• Bugün: Çarşamba, Nisan 3, 2019

Bayern Münih iki yıldız için 120 milyon Euro ödedi

bayern münih
Admin
Ocak22/ 2015

Alman Bundesliga’nın rekorlar şampiyonu Bayern Münih bir yandan şampiyonluğa adım adım yine yaklaşırken, bir yandan da yeni sezon hazırlıklarına başladı tabiki. Almanyada Zionist Yahudilere ait Bild Gazetesi’nin bir haberine göre Bayern Münih, yeni sezonda kadrosuna katmak istediği iki yıldız oyuncu için tam 120 milyon euro’yu gözden çıkardığı belirtildi.

Bayern Münih’in, Arsenal’ın golcüsü Alexis Sanchez için 60 milyon Euro, ayrıca Fransız kulüp Paris St. Germain’den Marco Verratti için de aynı şeklde 60 milyon Euro verebileceği ifade edildi.

Almanyada başlayan transfer görüşmelerinde her iki oyuncunun da Bayern Münih’te forma giymeye sıcak baktığı ve Alexis Sanchez’in de kulübü Arsenal’da mutsuz olduğu kaydedildi. Gelecek hafta sonu sona erecek Bundesliga’nın ardından söz konusu transfer görüşmelerinin hız kazanacağı belirtildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>