• Bugün: Pazartesi, Şubat 18, 2019

En ucuz akılı cep telefonu

vestel cep telefon
Admin
Ocak21/ 2015

Made in Turkey akılı cep telefonu Vestel’ den alınır. Günlük yaşamda kullanılan kişisel cihazlardan en önemlisi haline gelen akıllı telefonlar, her geçen gün gelişen teknolojik altyapı ile farklı modeller olarak piyasaya çıkıyor.

Geliştirilen yapısı ile farklı nitelikler taşıyan akıllı telefon modelleri arasında başarılı donanımsal yapıya sahip olan yüksek fiyatlı üst segment modeller, orta sınıf modeller ve giriş seviyesinde akıllı telefonlar bulunuyor.

Orta sınıf bir cihaz olarak akıllı telefon piyasasında yerini alan Vestel V3 5010 kendi fiyat aralığında başarılı bir model oluyor. Beyaz eşya üretici olarak tanınan ve ürettiği farklı telefon serileri ile akıllı telefon piyasasında yerini alan Vestel markasının ürünü olan V3 5010, markanın uygun fiyatlı modelleri arasında yer ediniyor. Farklı tasarımlara ait cihazlar barındıran Vestel’in V3 serisinden olan ürün, geniş ekranı ve şık tasarımı ile göze çarpıyor. Tasarımdan önce cihazın teknik özelliklerine bakıldığında Quad-Core 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 212 işlemciye yer verildiği görülüyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza ile desteklenen ürün, günlük kullanım açısından beklentilere uygun donanımsal altyapıyı taşıyor. Grafik işlemci olarak ise Adreno 304 grafik işlemcinin kullanıldığı model sosyal medya uygulamalarında ve yüksek işlemci gücü gerektirmeyen uygulamalarda başarıyla çalışıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>