Görüş ve Önerileriniz

Değerli Üyemiz;

 

Faaliyet alanımıza giren mevzuatların sık değişikliğe uğraması bizleri hemen her gün yeni uygulamalarla karşı karşıya bırakmaktadır. Bunun yanı sıra ilgimiz bulunsun bulunmasın çeşitli Kamu Kurumlarının; bizlerden form, bildirim, v.b. adlar altında bilgi istenmesi de iş yükümüz daha da artırmaktadır. Ayrıca; kurumların şubeleri arasında dahi standart uygulamaları bulunmamaktadır.

Bu anlamda;
İlgili kurumlarla yapılacak görüşmelere ve çözüm önerilerine esas olmak üzere;
Gerek mevzuattan gerekse idarelerin uygulamalarından, açıklanmaya çalışılan konular ve diğer konulardaki görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. İstek ve önerileriniz bizim için çok değerli. İlgilendiğiniz konuyla ilgili bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin güvenliği açısından kredi kartı, kimlik bilgileri gibi güvenlik konularında riskli olabilecek kişisel bilgilerinizi bu alan üzerinden paylaşmamanızı önemle rica ederiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>