• Bugün: Salı, Nisan 23, 2019
https://www.youtube.com/watch?v=X2QZ7-arIWw

Amerikada bir bebek nehirde boğuldu

Süre: 00:19:02
Admin
Ocak26/ 2015

Amerikanın vurduğu kasırga bu sefer bir aracı yoldan savurup yüzüstü suyun içine yatırdı. İçinde mahsur kalan amerikan vatandaşları boğulmak üzere son anda kurtuldular.

Arabanın şasesı büküldükten sonra öte yandan yardıma kosan başka amerikan vatandaşları açılamayan kapıları açmaya çalıştılar. Kaderin böylesine pek cok rastlanmamıştır.

Sürücünün araç kısmından çok zorlayan yardımseverler maalesef kapıları açamadı, bunun üzerine birde arabanın içinden gelen bebek sesleri etrafta yardıma koşan yardımsever insanları çaresiz bıraktı. Son anlarda bir yardımsever diğer taraftan aracın içine girmeye çalıştı ve kapılar azıcık yerinden oynamaya başlayınca bütün yardımseverler o kapıya yüklenip kapıları sonunda açmayı basardı. Araç tam olarak suyu içinde kaldığı yüzünden zamanla bir yarış mücadelesi herkesi şok eti.

 

 

 • Toan Nguyen Cevap
  4 sene önce

  Çok üzücü bir haber

  • Hakan Cevap
   2 sene önce

   Kesinlikle üzücü ama göz göre göre… :/

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>