• Bugün: Pazartesi, Şubat 18, 2019

Soarigami uçak koltukları için güzel bir cözüm

ucak-koltugu-kolcaklar
Admin
Ocak22/ 2015

Ekonomi sınıfında yolcu başına düşen küçük alanlar ve koltuklar, yolcular arasındaki tartışmaların da sebebi olabilir. Orta koltuklarda ise ilave bir sorun daha var, kolçaklara kol koyma savaşı iki taraflı başlayabilir.

Küresel uçak yolcusunun yüzde 95’inin her seferinde ekonomi sınıfında seyahat ettiğini düşünürsek, küçük bir iyileştirmenin önemli neticeler doğuracağını tahmin edebiliriz.

Koltukların arasındaki kolçaklar, yolcu konforu için yıllardır yeni tasarım ve çözümlerin beklendiği noktalar. Her yıl kolçak savaşını bitireceğini iddia eden bir tasarım ortaya çıkar ama uygulamaya dönüşen pek olmaz ve her zaman alışık olduğumuz koltuklara otururuz. Bu gün öne çıkan bir kolçak tasarımından bahsetmek istiyorum. Özel bir katlama şekli olan ürünü yanında getiren yolcu kolçağın üzerine yerleştiriyor ve böylece ortak kullanılması gereken kolçak aynı anda her 2 yolcunun tartışmadan kullanabileceği alana dönüşüyor tabii ki aranızdaki bu duvar yıkılmaz ise. Seyahat öncesi ve sonrası düz hale dönüşerek kolayca taşınabilen Soarigami, çantalarda fazla yer kaplamıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>