• Bugün: Cumartesi, Şubat 23, 2019

Türk helikopteri amerikan menşeli stinger füzemi indirdi?

pkk helikopter vurdu
Admin
Haziran02/ 2017

Şırnak’ta 13 askeri taşıyan helikopterin yüksek gerilim hattına çarparak düşmesi, daha önce de benzer şekilde yaşanan kazaları ve bunun nedenlerine dair soru işaretlerini akıllara getirdi deniliyor ama acaba bir terör saldırısı olabilir mi acaba? Şırnak’taki kazalara benzer olarak daha önce de, Tunceli, Van (2), Isparta, Erzincan, Kocaeli, Diyarbakır, Ankara’da 8 kaza meydana geldi deniliyor ama neden bunun altı özellikle çiziliyor? Şırnak’ta verdiğimiz 13 askerin ardından helikopterler için bu kazalara önlem olabilecek sistemler yeniden gündeme getiriliyor. Peki, nasıl bir sistem bu kazaları önleyebilir? Bu sistemler nasıl çalışır? diye soruluyor ama acaba gerçek yaşanan olayları gizlemek için olabilir mi? PKK veya YPG Türk düşmanları olan örgütler ve sadece Türklere düşmanlık yapan bu Türk düşmanları Amerika dan ve Rusya dan aldığı stinger adlı hava savar füzeleriyle vurma ihtimali var mı acaba neden sorulmuyor hiç? 38 bin dolara üretilen stinger füzesi Avrupa dan  ve Amerika dan aldığımız milyarlarca Euro ve Dolara helikopter ve uçaklarımızı havada patlatıyorlar. 13 askerimizi kaybettik ama batı dünyası sessizce pusuda yatıyor ve Türkleri izliyor artık bir kınamada duyamıyoruz.

  • Ahmet Cevap
    2 sene önce

    Çok doğru bir tespit katılıyorum

  • Mehmet Göktaş Cevap
    2 sene önce

    Türk halkına yalan konuşmasınlar ne için hizmet verdiklerini unutmasınlar halk olarak bizim doğruları ne olursa olsun öğrenme hakkımız var!!!!!!!!!!!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bunları kullanabilirsin HTML Etiketler ve nitelikler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>